7 oyun seçin ve bahis miktarını 10 EUR olarak belirleyin.
Doğru sonuçları seçin ve 10'000 EUR kazanın.
7 oyun seçin, 10 EUR miktarında bahis belirleyin ve
10'000 EUR kazanın! 7 tüyo seçin. Doğru bilirseniz 10'000 EUR kazanın.
İpucu: Zirve 7 bahsiniz çoklu bahis de olabilir.
Şayet bir veya birden fazla maç iptal olur veya ertelenir ya da herhangi bir sebepten ötürü belirtilen tarihte yapılmazsa, bu oyundaki tüm bahisler 1.0 ile değerlendirilir ve kalan maçlar güncel bahis oranları hesaplanarak normal kombine bahisi olarak kalır.

Şayet ilgili Top7 oyunlarının bir veya birden fazla maçı belirtilen başlama süresinden önce başlarsa, bu oyundaki tüm bahisler 1.0 ile değerlendirilir ve kalan maçlar güncel bahis oranları hesaplanarak normal kombine bahisi olarak kalır.
№ 604 kadar 29 Eyl, 02:45
Prş 29
02:45
Goias EC GO
X
Botafogo FR RJ
Cum 30
18:10
Vorwarts Steyr
X
Horn
Cum 30
19:30
Yverdon Sport
X
FC Aarau
Cum 30
20:30
Cosenza
X
Como
Cum 30
21:00
Finn Harps
X
Shelbourne FC
Cts 01
07:00
Thespakusatsu Gunma
X
Omiya Ardija
Cts 01
16:00
Lommel SK
X
RWD Molenbeek 47
Cts 01
18:30
Sevilla
X
Atletico Madrid
Cts 01
19:00
Rodez Aveyron
X
Amiens SC
Cts 01
20:30
CA San Lorenzo Almagro
X
CA Huracan
№ 605 kadar 30 Eyl, 20:45
Cum 30
20:45
St. Patrick´s Athletic
X
Derry City
Cts 01
07:00
Avispa Fukuoka
X
Vissel Kobe
Cts 01
14:00
Modena
X
Reggina 1914
Cts 01
16:00
Cheltenham Town
X
Shrewsbury Town
Cts 01
16:00
Queens Park FC
X
Raith Rovers
Cts 01
18:30
Werder Bremen
X
Borussia Mönchengladbach
Cts 01
19:00
Adana Demirspor
X
Galatasaray
Cts 01
19:00
Annecy FC
X
Bastia
Paz 02
17:30
Sibenik
X
HNK Gorica
Paz 02
20:30
Paok Thessaloniki
X
Panathinaikos Athens
№ 606 kadar 01 Eki, 16:00
Cts 01
16:00
Wycombe Wanderers
X
Plymouth Argyle
Cts 01
19:00
Dijon
X
Le Havre
Paz 02
07:00
Mito Hollyhock
X
JEF United Ichihara Chiba
Paz 02
14:00
RCD Espanyol
X
Valencia CF
Paz 02
15:00
AJ Auxerre
X
Brest
Paz 02
17:00
Aalesunds FK
X
Viking FK
Paz 02
17:00
FK Austria Vien
X
SK Sturm Graz
Paz 02
18:00
Altinordu FK
X
Keçiörengücü
Paz 02
18:00
RFK Akhmat Grozny
X
FK Dinamo Moscow
Paz 02
20:30
CA Patronato Parana
X
Atletico Tucuman